Reklama internetowa Adwords

Reklama internetowa Adwords

Większość firm decyduje się na pozycjonowanie swoich stron WWW w wyszukiwarkach. Google, lider rynku internetowego, wydaje się być najlepszą opcją do uzyskania najwyższych pozycji. W zależności od preferencji finansowych klienta, można pokusić się od wykorzystanie kampanii AdWords, której działanie widoczne jest od razu. Natychmiastowy efekt Adwords to główna zaleta tego typu reklamy w internecie.

Reklama internetowa poprzez kampanie Google AdWords, to tuż obok pozycjonowania stron jest jedną z najskuteczniejszych metod reklamy internetowej. Określane mianem linków sponsorowanych, pojawiają się w wynikach wyszukiwarki Google i wyświetlają się nad wynikami organicznymi na samej górze, na dole wyników organicznych lub z ich prawej strony, dzięki czemu zwracają uwagę potencjalnych klientów. Reklamy w internecie wyświetlane są bezpłatnie na podstawie zdefiniowanych pułapów cenowych dla poszczególnych haseł kluczowych. Ustawione zakresy cenowe wyznaczają maksymalną kwotę, którą firma jest w stanie przeznaczyć za jednorazowe kliknięcie na daną reklamę. Opłaty pobierane są tylko wówczas, gdy potencjalny Klient kliknie na reklamę, przechodząc tym samym na przypisaną do niej podstronę serwisu www.

Reklama internetowa strony poprzez AdWords opiera się na dwóch filarach: wyborze kluczowych haseł, które odpowiadają usługom proponowanym przez firmę chcącą się wypromować w internecie, a także na stworzeniu atrakcyjnej reklamy, która będzie wyświetlać się w wyszukiwarce Google w kilku najbardziej widocznych miejscach. Kampanie Google AdWords warto uruchomić w początkowym etapie pozycjonowania, kiedy to wciąż oczekuje się wyników pozycjonowania organicznego, które zwykle pojawiają się w przeciągu kilku tygodni, czy też miesięcy. Dla lepszych efektów, już po osiągnięciu wysokiej pozycji w wynikach, warto pozostawić kampanię AdWords, uzyskując tym samym dodatkową pozycję w wynikach Google i zwiększając szansę na odnalezienie strony w internecie przez klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – skuteczna reklama w internecie poprzez Adwords.

Ciągły rozwój internetu niesie za sobą ciągły rozwój Google AdWords. Dzięki nowym narzędziom wprowadzonym specjalnie z myślą o reklamodawcach łatwiej zwrócić i zatrzymać uwagę potencjalnego Klienta. Ostatnio wprowadzono aplikację wykorzystującą wideo, TrueView for Shopping, która umożliwia tworzenie interaktywnych kampanii wideo. TrueView zawiera specjalnie zaprojektowane karty w różnych formatach reklamowych, które umożliwiają widzom, a tym samym potencjalnym klientom szybkie dokonanie transakcji. Wystarczy jedno kliknięcie w wyskakujące okienko podczas oglądania filmu. Dotychczasowe badania wykazały niezwykła skuteczność tej aplikacji. Warto jednak zapoznać się ze wszystkimi opcjami proponowanymi przez Google AdWords. Wszystkich chętnych zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – skuteczna reklama w internecie poprzez AdWords dostępna także w naszej ofercie.