Strony internetowe

Strony internetowe

Jeżeli nie posiadają Państwo jeszcze strony internetowej z chęcią podejmiemy się jej stworzenia. W oparciu o najnowsze trendy web designu zaprojektujemy użyteczną, przejrzystą i przede wszystkich profesjonalną stronę internetową w oparciu o wymagania Klienta.
W ComWeb tworzymy zarówno proste strony internetowe oparte na języku HTML, z elementami PHP i JavaScript, jak i strony bardziej rozbudowane z bazą danych i systemem CMS, który pozwalam na samodzielne zarządzanie, modyfikowanie i aktualizowanie strony.
Stworzenie strony internetowej od podstaw to koszt kilkuset złotych. Wszystko uzależnione jest od preferencji Klienta, użytego języka kodowania, a także stopnia rozbudowania strony. Zwykle koszt wykonania strony internetowej zamyka się w kwocie ok 500 zł netto w przypadku prostych stron i około 1200-1500 zł netto w przypadku stron bardziej rozbudowanych w oparciu o system CMS.

W naszej Firmie specjaliści od tworzenia stron internetowych zadbają o to by strona internetowa dla Państwa zaprojektowana była w zgodzie z zasadami UI/UE. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak stworzyć stronę użyteczną i taką na której zatrzymuje się wzrok na dłużej. Dobrze wiemy, że każda zaprojektowana strona powinna być dobrze zrównoważona zarówno pod względem układu, grafiki, i tekstu, które razem tworzą spójną całość. Wiemy jak przyciągnąć wzrok potencjalnego klienta w czasach kiedy użytkownicy internetu poświęcają zaledwie kilka sekund na stronę. Wiemy również, że siła tkwi w prostocie i jasności, dlatego projektujemy strony w taki sposób, aby korzystanie z niego było dla Państwa potencjalnych klientów wygodne, a wręcz intuicyjne. W związku z ciągłym rozwojem wymagań dotyczących stron internetowych zajęliśmy się także responsywnym projektowaniem, czyli dopasowaniem Państwa strony dla każdego urządzenia umożliwiającego jego przeglądanie. Nasze projekty dopasowujemy do tematyki Państwa branży, mogą więc mieć Państwo pewność, że będą one odpowiednie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zachwyceni efektami naszej pracy.