O nas

Na rynku usług internetowych pojawiliśmy się w 2001 roku. Były to czasy, w których zaledwie nieliczni mogli pochwalić się posiadaniem własnej strony internetowej. Dziś dzięki nam wiele firm zyskało nie tylko swoją stronę internetową, ale także wielu nowych klientów. A to wszystko za sprawą reklamy internetowej, w wykorzystaniu której jesteśmy mistrzami!

W dzisiejszych czasach strona www wydaję się być koniecznością. Choć sama w sobie jest tylko połową sukcesu, nasz zespół wie jak, za sprawą szeregu działań, uplasować ją najwyżej w wyszukiwarkach i wzbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów. Od początku naszej działalności oferujemy kompleksowe usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Projektujemy strony internetowe, jesteśmy odpowiedzialni za ich utrzymanie, a także wszelkie działania SEO. Spośród wielu firm charakteryzujących się podobną działalnością, nasza wyszła naprzeciw swoim Klientom i wraz z powstaniem nowej strony od razu zabierała się za jej promowania w naturalnych wynikach wyszukiwarek, co w rezultacie zawsze przynosiło lepsze efekty.

Wieloletnia praktyka i doświadczenie zdobyte we współpracy z najlepszymi firmami, a także znajomość najnowszych rozwiązań świata komputerowego sprawia, że wciąż jesteśmy w czołówce firm z branży.

W naszej ofercie znajdą Państwo także takie usługi jak tworzenie i projektowanie stron internetowych, przedłużanie i rejestracja domen czy hosting. Nasza firma od lat zajmuje się szeroko pojętą reklamą internetową poprzez tanie i bardzo skuteczne plasowanie stron internetowych w wyszukiwarkach. Głównie specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron w wyszukiwarce Google, ponieważ przynosi to najlepsze efekty, a przy tym korzyści dla naszych Klientów. Choć Google to wyszukiwarka w której czujemy się najlepiej, wyniki naszej pracy znaleźć można na wysokich pozycjach także na innych wyszukiwarkach takich jak Yahoo.com czy Bing.com. Świadczy to o tym, że jesteśmy niezwykle skuteczni, warto więc podjąć z nami współpracę i zaistnieć w sieci już dziś!

Od lat tworzymy i skutecznie pozycjonujemy strony internetowych dla małych, średnich i dużych firm aktywnie wpływając na ich rozwój. Choć lata mijają, my nadal robimy to najlepiej!

Nasze usługi

1
Hosting
i domeny

Oferujemy bezpieczny i stabilny hosting z parametrami dopasowanymi do potrzeb Klienta. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz pewne, szybkie i stabilne działanie naszych serwerów. W ofercie również rejestracja domen internetowych.

2
Strony internetowe

Wykonujemy zarówno proste strony z wykorzystaniem HTML, PHP, JavScrpit jak i strony bardziej skomplikowane oparte na systemach CMS umożliwiających samodzielną ich aktualizację. W ofercie również sklepy internetowe.

3
Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie, określane również jako plasowanie czy też popularyzacja stron internetowych to jeden z podstawowych filarów marketingu internetowego. Chcesz być widoczny w wyszukiwarkach internetowych? Sprawdź naszą ofertę.

4
Kampanie
Adwords

AdWords to forma reklamy internetowej działającej w oparciu o system Pay Per Click (PPC), gdzie płacimy tylko za kliknięcie, nie zaś za wyświetlenie reklamy. W ramach AdWords proponujemy reklamę wyszukiwarkową, reklamę banerową display i remarketing.